Eczanelerimizdeki miadı yaklaşan ilaçların çöp olmaması ve pandemi süreci nedeniyle eczanelerimizde oluşan miad sorununa destek olmak amacıyla meslektaşlarımızın ellerinde bulunan miadı yaklaşan ürünleri takas yoluyla paylaşmak, fazladan ürünü olan ile ihtiyacı olan üyelerimizi kolayca sistem üzerinde buluşturmak adına hazırlanan programımız bugün itibari ile siz değerli meslektaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Kullanım:
Odamız üye portalına giriş yaparak ilgili modül üzerinden elinizde bulunan miadı yaklaşan ilaçlarınızı sisteme ekleyerek meslektaşlarımızla paylaşmaya başlayabilirsiniz.Sistemin kullanımıyla ilgili kılavuza ekten ulaşabilirsiniz.

Özellikler ve avantajları:
1- Her eczane 15 adet ürüne kadar ilan verebilir.
2- Her ürün için maximum 30 adet takas hakkı bulunmaktadır.
3-Sistemde tanımlı 155.000 adet ilaç ve ilaç dışı ürün arasından kolayca ilan ekleme işlemi yapabilirsiniz.
4- Filtreleme özelliği ile ihtiyacınız olan ürünü kolayca arayabilirsiniz.
5-İlan girişi ve arama işlemlerinizi barkod okuyucu ile kolayca yapabilirsiniz.
6- İhtiyacınız olan ürün sistemde yok ise geldiğinde size haber verilmesi için sms yada eposta seçeneği ile alarm tanımlayabilirsiniz.
7- İlanlarınızın yayınlanma süresi 30 gündür. Eklediğiniz tarihten 30 gün sonra otomatik olarak yayından kaldırılacaktır.
7- Program odamız üyelerine özeldir. Sadece şifreli ekran üzerinden görüntülenmektedir.

 

YASAL UYARI VE BİLGİLENDİRME
1-İlaçlar için yazılan fiyatlar ürünün miadının yaklaşması ile değer kaybedeceğinden dolayı depo fiyatından düşük olmalıdır.
2-İlaca belirlenen değer kadar karşılığında başka bir ilaç TAKAS verilmelidir.
3-Ürüne belirlenen takas değeri nakit veya banka aracılığıyla gönderilmesi durumunda faturalandırılması mali açıdan zorunludur.
4-Bu program ticari amaçla kullanılamaz.
5-Mardin Eczacı Odası; MİAD DESTEK ile sadece ilaç takas sistemi için altyapı hizmeti sunmakta olup, bu hizmette yer alan ilaçların içeriklerinin doğruluğundan, taşınmasından, tesliminden, faturalandırılmasından hiçbir şart ve koşulda sorumlu değildir.